MELEĞİMİ ALDIM CENNETE GİDİYORUM

MELEĞİMİ ALDIM

CENNETE GİDİYORUM

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz!

İlkelerimiz;
-Mutlu müşteri
-Taze, özel tasarım ve kaliteli çiçekler
-Satınalma ve satış sonrası, müşteri hizmetleri


ALO SÜSLEME BİLGİ HATTI : 0530 049 24 24

Memnuniyet Garantisi

Müşteri Memnuniyeti Garantisi

Neden hakkımızda hiç şikayet yok?

Müşterilerimiz için farklı çiçek tasarımları yaparak sürekli kendimizi yeniliyor, sürekli aynı çiçek tasarımlarından sıkılanlar için daha modern ve farklı ürünler hazırlıyoruz, web sitemizde yer alan birbirinden özel ve farklı yüzlerce tasarım arasından ihtiyaçları doğrultusunda kolayca ürünlerini seçebilmelerini, istek doğrultusunda çiçekleri ve renklerine karar vererek siparişlerin hazır ediyoruz , müşterilerimizi dinliyoruz.

Neden sizi tercih etmeliyim ?

Türkiye’de yer alan online çiçekçilik sektörüne tamamen farklı bir boyut ve kalite kazandırmak amacıyla kurulmuştur. 1991 yılından bu yana çiçek sektöründe edinmiş olduğumuz tecrübemiz ile kaliteden ödün vermeden çalışma anlayışımız bizi tercih etmenizdeki en önemli nedenlerin başında gelmektedir.

Siparişim ne zaman teslim edilecek?

Siparişinizin alındı onayı ve ödeme onayı tarafınıza bildirildikten sonra siparişiniz istemiş olduğunuz teslimat tarihinde ve seçmiş olduğunuz saat dilimleri içerisinde  (08:00 – 21:30)  teslim edilecektir. Siparişinizin durumunu 0 530 049 24 24  nolu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Kullandığınız çiçekler günlük ve taze mi?

Siparişlerinizin hazırlanması için kullanılan tüm çiçekler günlük ve taze olarak temin edilmektedir.


Ümraniye Gelin Arabası Süsleme Sayfamızdan Gelin Arabası Süsleme Olarak En Hızlı Hizmeti Sunmaktan Mutluluk Duyarız. Gelin Arabası Süslemesini Hızlıca Yaptırabilirsiniz.  Ümraniye Gelin Arabası Süsleme Siparişleriniz 1 Saat İçerisinde Teslim Edilecektir. Ümraniye Nöbetçi Çiçekçi Olarak da Çalışan Firmamız, Ümraniye de 24 Saat Açık Çiçekçi Olarak da Hizmetine Devam Etmektedir.  Ümraniye Gelin Arabası Süsleme için  Randevu : 0 530 049 2424   | Gelin Arabası Süsleme Dilerseniz Telefon ile de Randevu Oluşturabilirsiniz. İletişim : 0 530 049 24 24  Ümraniye Gelin Arabası Süsleme Güvencesiyle Hizmet Vermekteyiz. 7/24 Açık Çiçekçiniz. Size En Yakın  Çiçekçiniz  Ümraniye Gelin Arabası Süsleme

2 thoughts on “MELEĞİMİ ALDIM CENNETE GİDİYORUM

    1. Gelin arabası süsleme bir sanat'tır, ayrıcalıktır, süslemesini tesadüfe bırakmayın. dedi ki:

      Merhaba,

      WhatsApp Danışma Hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. WhatsApp Hattı : 0530 049 24 24

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir