Hakkımızda

Web Sitemize Hoşgeldiniz !!!

1991 Yılında Taksim İstanbulda hizmet vermeye başlayan Karizmatik Çiçekçilik, çiçek sektöründeki 20 yılı aşkın birikimiyle sevdiklerinizi çiçeklerle buluşturuyor.

“Önce Kalite” sloganıyla çiçek hazırlama ve dağıtım servisleri ile aranjman, buket, kuru çiçek, yapay çiçekler, saksı çiçekleri konusunda tamamen kendi özgün tasarımlarımızla kaliteden ödün vermeyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul içi çiçek siparişleriniz firmamızın deneyimli ekibi tarafından hazırlanıp son kontrolü yapıldıktan sonra servise hazır hale getirilip, deneyimli elemanlarla verdiğiniz adrese ulaştırılır.

Gsm: +90 530 049 24 24
E-posta: info@karizmatikcicekcilik.com

Klasik Gelin Arabası Süsleme

Gelin arabaları, düğünün vazgeçilmez bir parçası olmasının yanında, fotoğraflarınıza renk katan eşsiz bir süsleme detayı… Gelin Arabası Süsleme Modelleri, canlı çiçekler, değişik modellere yer verilerek gerbera, gül, papatya gibi farklı çiçek ve renk tonlarına yer verilerek, gelin arabasının süslemesi de daha cazip ve göz kamaştırıcı hale getirebilir. Süsleme tülü, kurdeleler, fiyonklar, papatyalar vb. değişik modellere yer verilerek, bu özel gününüzde sizi de mutlu edecek düğün konseptlerine yer verilmektedir. Oldukça kaliteli malzemesi ile farkı siz de yaşayacaksınız.